Slider

Pomocnicy Mikołaja:

  1. Rafał Jaskulski
  2. Tymek Bołtryk
  3. Julek Bołtryk
  4. Justyna Adamczyk
  5. Szymon Maszaro
  6. Huber Błażewicz

Zbiórka w szatni w niedzielę 2.12 godz. 15.30. dzieci dostaną czapeczki mikołajkowe, jeśli nie jeżdżą w kaskach - tu decyzja rodziców, ale ubrani będą w koszulki klubowe.  

Pomocnicy pomagają Mikołajowi zarówno na sesji o godz. 16.00, jak i 18.00.

W przerwie będa mogli zejść do szatni i wypić herbatę.

 

Pozostali, którzy zamówili bilety zbiórka w szatni godz. 15.50 w celu założenia łyżew. Sesja mikołajkowa trwa godzinę tj 16-17.  

7 grudnia jedziemy  do Rudy Śląskiej na Turniej Barbórkowy Minihokeja, pod patronatem sekretarza stanu w Ministerstwie Energii – Grzegorza Tobiszowskiego dla roczników 2009-i młodsi. Turniej gramy 8 grudnia w godzinach 10-15.

 

Zawodnicy powołani na mecz:

  1. Aleks Jóźwiak (dojazd własny)
  2. Stanisław Simiński
  3. Bartosz Dobrzyński
  4. Iga Rutkowska
  5. Mateusz Szajkowski
  6. Justyna Adamczyk
  7. Szymon Maszaro
  8. Hubert Błażewicz
  9. Maksymilian Pawlyta
  10. Oskar Wierzchoń
  11. Tomir Pańko - Drzewucki
  12. Tycjan Pańko - Drzewucki
  13. Mikołaj Kruszyński
  14. Antoni Nowak
  15. Julian Panasewicz

W piątek 30 listopada trening odwołany z powodu Międzynarodowego Turnieju w hokeju na slegach IKS ATAK.  

W sobotę 1.12.20188 r. gramy mecz Żaka Młodszego z GKS Stoczniowiec Gdańsk na lodowisku Hala Olivia w Gdańsku

Zbiórka na lodowisku w Gdańsku godz. 10.45 - dojazd własny.

Mecz godz. 11.45. 

Zawodnicy z Elbląga powołani na mecz:

  1. BR Krzysztof Ciesielski
  2. Piotr Walas
  3. Wojciech Walas
  4. Miłosz Pakulski
  5. Rafał Jaskulski
  6. Tymoteusz Bołtryk
  7. Szymon Jaśniewski
  8. Bartosz Dobrzyński

 

Trener Sławomir Nawrocki

W weekend gramy Żaka Starszego z MKS Sokoły Toruń na lodowisku Tor-Tor w Toruniu. 

Sobota 1.12 mecz o godz. 15.30

Niedziela 2.12 mecz o godz. 12.00

Zawodnicy powołani na mecz:

BR: Nadia Ratajczyk
BR: Lucjan Rutkowski

  1. Michał Chrostowski
  2. Julka Grzelak
  3. Tośka Puchowska
  4. Maja Brzezińska
  5. Olga Jaskulska
  6. Miłosz Dobrzyński
  7. Nikodem Kęska
  8. Igor Sadzyński
  9. Jakub Wocial
  10. Magda Łąpieś (dojazd własny, nocleg wspólny)
  11. Łukasz Piór
  12. Mateusz Mozołowski
  13. Kacper Dorobek
  14. Bartosz Seńko
  15. Dawid Sawicki
  16. Miłosz Rukat (dojazd własny, nocleg wspólny)
  17. Michał Muczeński (dojazd własny, nocleg wspólny)

 

Trener Ireneusz Wala