Slider

W piątek na lodowisku w Malborku odbył się Turniej Hokeja na Lodzie.

Wystartowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004 - 2006 oraz w rozgrywkach minihokeja dla roczników 2007 i młodszych.

Wielogodzinne zmagania na lodzie przyniosły nam III i II miejsce, przy czym drużyna młodszych nie przegrała żadnego meczu (o II miejscu zadecydowała ilość zdobytych bramek przez najmłodszych).

Najlepszym zawodnikiem turnieju została Maja Brzezińska

Najlepszym bramkarzem - Krzysztof Ciesielski

Najmłodszy zawodnik turnieju - Artur Omulchenko (3 lata).

Najwięcej bramek strzeliła Olga Jaskulska oraz Jakub Wocial.

Wszyscy zawodnicy otrzymali tradycyjnie pamiątkowe krążki.

Dziękujemy organizatorom za wspaniałe przyjęcie i zapraszamy na nasz turniej, który odbędzie się w dniach 25-26 marca 2017 r. na lodowisku Helena w Elblągu.

Wczorajsze zmagania podczas V Ogólnopolskiego Turnieju Mistrzowie Białego Orlika na Stadionie Narodowym w Warszawie zakończyliśmy zdobywając III i V miejsce. 

Dziękujemy zawodnikom - jesteście super dzieciaki!

Podziękowania dla trenera Irka, który pomimo kontuzji poprowadził drużynę po brązowy medal oraz rodzicom za opiekę.

 

Zawodnicy UKS Wikingowie, którzy zakwalifikowali się na wyjazd na Mistrzostwa Białego Orlika do Warszawy 2 marca 2017 r.:

  1. Grzelak Julia (2004)
  2. Branicki Jakub (2004)
  3. Chrostowski Michał (2004)
  4. Kęska Nikodem (2005)
  5. Wocial Kacper (2005)
  6. Jaskulska Olga (2005)
  7. Brzezińska Maja (2005)
  8. Sadzyński Igor (2005)
  9. Wasiłyszyn Alan (2006)
  10. Wasiłyszyn Alex (2006)
  11. Wocial Jakub (2007)
  12. Jaskulski Rafał (2007)

Zawodnicy UKS Wikingowie typowani na wyjazd do Mińska Mazowieckiego:

  1. Rutkowski Lucjan (2004)
  2. Grzelak Julia (2004)
  3. Branicki Jakub (2004)
  4. Chrostowski Michał (2004)
  5. Kęska Nikodem (2005)
  6. Wocial Kacper (2005)
  7. Jaskulska Olga (2005)
  8. Brzezińska Maja (2005)
  9. Sadzyński Igor (2005)
  10. Dobrzyński Miłosz (2005)
  11. Lachowska Kaja (2006)
  12. Wasiłyszyn Alan (2006)
  13. Wasiłyszyn Alex (2006)
  14. Wocial Jakub (2007)
  15. Jaskulski Rafał (2007)
  16. Bołtryk Tymoteusz (2008)
  17. Ciesielski Krzysztof (2008)
  18. Oliwier Kurnicki ?