Slider

W sobotę (10.03.2012) i niedzielę (11.03.2012) nie odbędą się treningi dla żadnej grupy ! 

Dodatkowo grupa starsza przychodzi w poniedziałek (12.03.2012) na trening w godzinach 20.10-21.40. 

Reszta treningów bez zmian. 

Skład na sobotnie (10.03.2012) mecze Regionalnej Ligi w Gdańsku, które odbędą się od 18.00 do 20.00 :

Grupa młodsza:
  1. Mateusz Raszewski
  2. Joanna Kondrak
  3. Sebastian Pietras
  4. Paweł Klimek
  5. Szymon Żukowski
  6. Jakub Woźniak
  7. Daria Miłosz
  8. Stefania Miłosz
  9. Tomasz Łuciw
  10. Adrian Romański
  11. Piotr Miszkurka
  12. Kaja  Kuligowska
  13. Michał Winczewski
  14. Maciej Winczewski 
  15. Hubert  Gruszczyński

 HARMONOGRAM OBOWIĄZUJE OD 05.03.2012
 

 

Szkółka

Grupa młodsza

Grupa starsza

Poniedziałek

Trening

Poniedziałek

 16.10 – 17.40

Trening

Poniedziałek

 16.10 – 17.40

 

Środa

 

Teoria

(raz w miesiącu) 

Środa

20.10 – 20.45

Trening

Środa

20.10 – 21.40

Piątek

 

Trening

Piątek

20.10 – 21.40

Trening

Piątek

20.10 – 21.40

Sobota

 

Trening

Sobota

8.50 – 10.30

Trening

Sobota

8.50 – 10.30

Niedziela

Trening

Niedziela

11.00 – 12.10

Trening

Niedziela

11.00 – 12.10 

Trening

Niedziela

9.20 – 11.00


W sobotę (10.03.2012) w Gdańsku odbędą się mecze w ramach regionalnej ligi hokeja na lodzie pomiędzy zawodnikami z Elbląga, a zawodnikami z Gdyni oraz pomiędzy ich rodzicami.
 Mecze odbędą się w godzinach od 18.00 do 20.00.
Pozostałe informacje w późniejszym terminie.

Sukces Wikingów! Pod bacznym okiem trenera Ireneusza Wala, zdobyliśmy drugie miejsce na IV Turnieju Mini Hokeja  Na Lodzie  Malbork 2012.

  Po zaciętych i pasjonujących meczach z UKS Bombek Malbork  (5:5) i HUKS Niedźwiadki Gdynia (8:6) wywalczyliśmy srebro i kolejny puchar do naszej kolekcji.

Gratuluję Wikingom, którzy wystąpili w składzie:

  1. Piotr Kondrak (bramkarz)
  2. Michalina Sokalska
  3. Cyprian Popielarz (kapitan drużyny)
  4. Konrad Rygiel
  5. Radek Pasik
  6. Sebastian Pietras
  7. Mateusz Raszewski
  8. Asia Kondrak
  9. Stefania Miłosz
  10. Paweł Klimek
  11. Oliwier Kurnicki
  12. Adrian Romański
  13. Szymon Żukowski
  14. Tomasz Łuciw

Zobacz koniecznie