wtorek, 05.07.2011

Aktualności

W dniu wczorajszym gościł u nas z wizytą Sekretarz Generalny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie Pan Marek Bykowski. Jest nam bardzo miło, że władze PZHL interesują się działanością podobnych do naszego Uczniowskich Klubów Sportowych.


 Staraliśmy się maksymalnie wykorzystać obecność Sekretarza Generalnego. Mógł się dokładnie zapoznać z naszym obiektem (lodowiskiem) i jego zapleczem. Kolejny raz uzyskaliśmy potwierdzenie konieczności doposażenia lodowiska w siatki ochronne, sygnalizatory świetlne i przede wszystkim zorganizowania właściwych szatni dla zawodników. Wydaje się, że niewiele potrzeba do tego by obiekt przy ul.Karowej zaczął żyć i gościć reprezentacje kraju na sparingach i zgrupowaniach.

Wraz z Panem Markiem Bykowskim mieliśmy również możliwość odbycia spotkania z Prezydentem Miasta Elbląga Panem Grzegorzem Nowaczykiem. Staraliśmy się zachęcicić naszych włodarzy do podjęcia działań w zakresie koniecznego doposażenia lodowiska. Mamy nadzieje, że nasze spotkania przyniosą oczekiwany skutek i uda się rozkręcić hokej na lodzie w Elblągu na dobre. 

Podaj dalej:

Informacje

Najnowsze aktualności