Najczęściej zadawane pytania

Nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami.

Wystarczy przyjść na pierwszy trening. Wcześniej najlepiej zadzwonić do nas i umówić się na przymiarkę sprzętu ochronnego. Ubieramy nasze świeżynki w kompletny sprzęt ochronny już przed pierwszym wejściem na lód. Idealnie, jeśli macie własne łyżwy hokejowe, ale jeśli nie, dajcie od razu znać - w naszym klubie dysponujemy niektórymi rozmiarami łyżew, może się okazać, że uda się znaleć właściwy rozmiar. Jeżeli nie - pomożemy w znalezieniu odpowiednich łyżew w sensownej cenie.

Pierwszy miesiąc dziecko trenuje za darmo, musi poznać klub, oswoić się i sprawdzić czy mu się to podoba. Po tym okresie, jeśli dziecko będzie chciało trenować, rodzic może je zapisać do klubu jako pełnoprawnego członka UKS Wikingowie.

Nie trzeba umieć nawet na nich stać :) Dziecko nauczymy jeździć od podstaw, a w sprzęcie ochronnym upadek na lód jest niegroźny.

Z naszego doświadczenia wynika, że już czterolatek świetnie sobie poradzi z nauką jazdy na łyżwach.

Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze. W naszym klubie wszystkie dzieci wchodzą na lód w pełnym sprzęcie ochronnym - kask, ochraniacze, rękawice, wszystko to aby zminimalizować ryzyko kontuzji. Wszystkie treningi prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy dbają o bezpieczeństwo dzieci. Upadek na lód w sprzęcie hokejowym można porównać do wskoczenia na łóżko ;)

Absolutnie tak! W naszym klubie trenują zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Dziewczynki radzą sobie fantastycznie. Udało nam się wychować zawodniczki, które zdobyły wicemistrzostwo Polski w hokeju kobiet i były powołane do reprezentacji Polski. Tak więc, aby było jasne - hokej jest sportem dla dziewczynek!

Nie ubieramy się za ciepło. Odzież termiczna jest idealna, ale jeżeli jeszcze nie macie, na pierwszy trening można przyjść w spodniach dresowych i bluzce na długi rękaw. Poza tym butelka wody (wody - nie soczku!) i dobry humor :)
Po pierwszym miesiącu próbnym można dołączyć do klubu.
Opłata wpisowa to 100zł. Jest to opłata jednorazowa, dla nowych członków.
Składka miesięczna przez cały rok, to 120zł. Jeżeli trenuje rodzeństwo - wtedy 120zł za pierwsze dziecko i 100zł za drugie.
Wypożyczenie każdego elementu/pary wyposażenia - 15 zł (sezon).
Konto bankowe Uczniowskiego Klubu Sportowego "WIKINGOWIE"
Elbląg; ul.Karowa 1, 82-300 Elbląg
Bank BS Brodnica
38 9484 1206 2850 0852 4676 0001
Tytuł przelewu: składka - imię i nazwisko dziecka