Slider

 Poniżej godnie z obietnicą rozpiska ligowych meczy w Żaku Starszym, Żaku Młodszym i Minihokeju z udziałem zawodników UKS Wikingowie: 

Terminarz rozgrywek Żak Starszy KPOZHL sezon 2017/2018

Runda 1

14-15.10.2017 Elbląg:
UKS Wikingowie Elbląg * MKS Sokoły Toruń 

4-5.11.2017 Elbląg:
UKS Wikingowie Elbląg * ŁKH Łódź 

12.11.2017 Gdańsk
GKS Stoczniowiec Gdańsk * UKS Wikingowie Elbląg

25.11.2017 Warszawa
Legia Warszawa - UKS Wikingowie

Runda 2

2-3.12.2017 Łódź
ŁKH Łódź * UKS Wikingowie Elbląg 

9-10.12.2017 Elbląg
AH Legia Warszawa * UKS Wikingowie Elbląg

6-7.01.2018 Toruń
MKS Sokoły Toruń * UKS Wikingowie Elbląg
 

13-14.01.2018 Elbląg
UKS Wikingowie Elbląg * GKS Stoczniowiec Gdańsk 

 

  • do rozegrania pozostanie poza kalendarzem mecz GKS Stoczniowiec - UKS Wikingowie z 11.11.2017 r.  28.02 godz. 12.00

Terminarz rozgrywek Żak Młodszy KPOZHL sezon 2017/2018 

 

Runda 1

23.09.2017 Toruń
MKS Sokoły Toruń * UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) 

30.09-1.10 Warszawa
UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) * AH Legia Warszawa 1, AH Legia Warszawa 2 

07.10.2017 Poznań
PTH Koziołki Poznań * UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) 

21.10.2017 Elbląg
UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) * BKS Bydgoszcz  

11.11.2017 Toruń 
Turniej PZHL Żaka Młodszego

  • UKS Bombek - GKS Stoczniowiec
  • UKS Bombek - ŁKH Łódź

18.11.2017 Gdańsk
GKS Stoczniowiec Gdańsk * UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg)

  

Runda 2   

20.01.2018 Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz * UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) 

17.02.2018 Łódź
ŁKH Łódź * UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) 

10-11.03.2018 Elbląg
UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) * MUKS WTH Wrocław 

 

* do rozegrania poza kalendarzem pozostaną mecze:

UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) - AH Legia Warszawa z 06.01 (Elbląg) - planowany 18.03 godz. 8.00

UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) - MKS Sokoły Toruń z 16.12 (Elbląg) - termin do ustalenia

UKS Bombek Malbork (UKS Wikingowie Elbląg) - PTK Koziołki Poznań z 13.01 (Elbląg)  - planowany 16.03 godz. 20.10

 

Minihokej I (rocznik 2008, 2009,2010)

28.10  Łódź
zespoły: Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Gdynia

25.11 Toruń
zespoły: Toruń, Warszawa, Bydgoszcz, Gdynia

16.12 Malbork - przełożony 03.03
zespoły: Malbork, Gdynia, Łódź, Bydgoszcz

28.01 Gdynia - przełożony na marzec
zespoły: Malbork, Gdynia, Warszawa, Gdańsk

 

Minihokej II (roczniki 2010 i młodsi)

18.11 Gdynia - przełożony
zespoły: Gdynia, Gdańsk, Toruń, Poznań

20.01 Toruń
zespoły: Gdynia, WarszawaToruń, Poznań

03.02 Poznań - prawdopodobnie przełożony na 3 marzec bez udziału zawodników UKS Wikingowie
zespoły: Gdynia, Gdańsk, ŁódźPoznań

17.02 Gdańsk
zespoły: Gdynia, Gdańsk, Łódź, Warszawa

 

*? - trwają jeszcze rozmowy ws ustalenia terminu

Zobacz koniecznie