Slider

Terminarz rozgrywek Żak Młodszy (U-12) KPOZHL sezon 2019/2020

Drużyny zgłoszone do rozgrywek: 

  1. AH Legia Warszawa 1 
  2. AH Legia Warszawa 2 
  3. BKS Bydgoszcz 
  4. GKS Stoczniowiec Gdańsk 1 
  5. GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 
  6. ŁKH Łódź 1 
  7. ŁKH Łódź 2  
  8. MKS Sokoły Toruń 
  9. MUKS WTH Wrocław 
  10. PTH Koziołki Poznań 
  11. UKS Bombek Malbork/UKS Wikingowie Elbląg 
  12. HUKS Niedźwiadki Gdynia

 

Terminarz meczów:

21.09.2019 PTH Poznań * UKS Bombek Malbork 

28.09.2019 AH Legia Warszawa 1 * UKS Bombek Malbork 

05.10.2019 BKS Bydgoszcz * UKS Bombek Malbork 

19.10.2019 GKS Stoczniowiec Gdańsk 1 * UKS Bombek Malbork 

26.10.2019 ŁKH Łódź 1 * UKS Bombek Malbork 

16.11.2019 UKS Bombek Malbork * MKS Sokoły Toruń 

23.11.2019 UKS Bombek Malbork * ŁKH Łódź 2 

14.12.2019 50 UKS Bombek Malbork * GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 

21.12.2019 HUKS Niedźwiadki Gdynia * UKS Bombek Malbork 

28.12.2019 AH Legia Warszawa 2 * UKS Bombek Malbork 

04.01.2020 UKS Bombek Malbork * AH Legia Warszawa 1 

18.01.2020 UKS Bombek Malbork * PTH Poznań 

25.01.2020 UKS Bombek Malbork * GKS Stoczniowiec Gdańsk 1 

01.02.2020 UKS Bombek Malbork * BKS Bydgoszcz 

15.02.2020 93 UKS Bombek Malbork * ŁKH Łódź 1 

22.02.2020 MKS Sokoły Toruń * UKS Bombek Malbork 

29.02.2020 ŁKH Łódź 2 * UKS Bombek Malbork 

07.03.2020 UKS Bombek Malbork * WTH Wrocław (prawdopodobnie konieczność zmiany terminu w związku z brakiem dostępu do tafli lodowej)

08.03.2020 UKS Bombek Malbork * WTH Wrocław (prawdopodobnie konieczność zmiany terminu w związku z brakiem dostępu do tafli lodowej)

21.03.2020 UKS Bombek Malbork * AH Legia Warszawa 2 (prawdopodobnie konieczność zmiany terminu w związku z brakiem dostępu do tafli lodowej)

28.03.2020 GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 * UKS Bombek Malbork 

04.04.2020 UKS Bombek Malbork * HUKS Niedźwiadki Gdynia (konieczność zmiany terminu w związku z brakiem dostępu do tafli lodowej)

 

19.04.2020 Turniej Finałowy Mistrzostw Okręgu 

(organizator zgodnie z ustaleniami z najwyższym miejscem w tabeli po fazie zasadniczej Półfinał 1 1 miejsce po Fazie zasadniczej * 4 miejsce po Fazie Zasadniczej Półfinał 2 2 miejsce po Fazie zasadniczej * 3 miejsce po Fazie zasadniczej 3 miejsce Przegrany Półfinału 1 * Przegrany Półfinału 2 Finał Zwycięzca Półfinału 1 * Zwycięzca Półfinału 2 

 

 

Zobacz koniecznie