Slider

W czwartek i piątek trening według rozpiski
- grupa starsza (rocznik 2004 -2007): trening na rolkach godz. 15.30-16.00; trening kija (boisko) 16.00-16.30
- grupa średnia (roczniki 2007-2011 - osoby zadeklarowane, wyznaczone przez trenera): trening kija 15.30-16.00, trening na rolkach 16.00-16.30
- grupa młodsza(roczniki 2009 i młodsi; osoby zadeklarowane, wyznaczone przez trenera): trening kija (boisko II) 16.00-16.30, trening na rolkach 16.30-17.00

Na początku każdego tygodnia będziemy podawać listę dzieci, które będą uczestniczyły w treningach. Chętnych jest dużo, a w treningu podczas jednego dnia może na dzień dzisiejszy uczestniczyć max 17 osób.

Dzieci podczas treningu nie muszą mieć maseczek, ale wejście na obiekt koniecznie w maseczkach. Rodzice na dzieci czekają poza obiektem (najlepiej w samochodach). Przypominamy, że nie można się grupować. Najlepiej weźcie ze sobą płyny dezynfekujące, żeby zdezynfekować ręce przed i po treningu.
Do picia woda lub izotonik.
Zabieramy rolki, kaski, ochraniacze na kolana i łokcie oraz rękawice hokejowe i kije (jeśli macie w domu). Jeśli kije zostały w klubie trener Irek przywiezie na trening. Strój sportowy do treningu kija.

Trening w czwartek 7 maja
grupa najstarsza: Igor S, Nikodem, Michał, Maja, Olga, Oliwier
grupa średnia: Rafał, Kuba W, Jacek, Jasiu, Szymon M, Hubert B, 
grupa młodsza: Kalina, Balbina, Kornel,Oskar Ż, Maciek L,


Trening w piątek 8 maja
grupa najstarsza: Igor S, Nikodem, Michał, Maja, Olga, Oliwier, Kuba W,
grupa średnia: Rafał, Jacek, Jasiek, Szymon M, Hubert B, Oskar Ż, Oskar W
grupa młodsza: Kalina, Balbina, Kornel, Patryk S, Maciek L, Maksymilian P

Podział na grupy jest ruchomy, w zależności od ilości dzieci zgłoszonych na trening, umiejętności dzieci oraz ich zachowania na treningu. Pamiętajcie, że treningi są dla zawodników, chcemy, żeby jak najwięcej wyniosły z zajęć. Jeżeli zachowanie dziecka będzie narażało innych lub nie pozwoli pozostałym na trenowanie trener zastrzega sobie prawo usunięcia dziecka z treningu.
Podczas trenowania zachowujemy odstęp min 2 metrów od siebie. Zawodnicy z objawami chorobowymi nie mogą uczestniczyć w treningu.
Pamiętajcie, żeby zachować zdrowy rozsądek - dbajmy o siebie oraz kolegów, nie narażajmy innych.
Mamy szczerą nadzieję, że odmrażanie sportu będzie postępować i będziemy mogli spotykać się w większym gronie oraz że dzieci będa mogły wrócić do swoich grup.