Slider

Jutro ostatni dzień wakacji. Mamy nadzieję, że odpoczęliście i wraz z początkiem września gotowi jesteście aby rozpocząć nie tylko naukę w szkole, ale również treningi. Do czasu otwarcia lodowiska będziemy spotykać się torze Kalbar i szlifować kondycję, gdyż w sezonie 2020/2021 startujemy w rozgrywkach ligowych w Żaku Starszy i Młodszym. Nasi najstarsi zawodnicy z roczników 2004/2005 w tym sezonie zagrają w barwach GKS Stoczniowiec w kategorii Junior Młodszy i Młodzik. Harmonogram treningów podamy w najbliższych dniach. Na dzień dzisiejszy nie mamy jeszcze potwierdzonych godzin lodu ani od kiedy ruszają treningi na lodowisku, ale jak tylko ustalimy grafik lodowy z MOSiR Elbląg podamy do publicznej wiadomości.
Przypominamy, że cały czas czekamy na nowych hokeistów, najlepiej dzieci w wieku 5-10 lat, zarówno chłopców jak i dziewczynki. Dzieci nie muszą umieć jeździć na łyżwach, nasi trenerzy ich nauczą.
Przypominamy o badaniach lekarskich dla zawodników grających w lidze - w dawnym Szpitalu Wojskowym przyjmuje lekarz sportowy, potrzebne jest tylko skierowanie od lekarza POZ.