środa, 12.04.2023

szczegóły wyjazdu do Francji

Informacje dotyczące wylotu:
Wylatujemy z Gdańska, nr lotu W61631, w piątek 14 kwietnia o 13:40
Zbiórka na lotnisku godz. 10:40
Dzieci lecą w dresach klubowych, koszulkach i czapkach okolicznościowych. Tłumaczeń “zapomniałem” nie przyjmujemy. Dzieci, które nie otrzymały kompletów wyjazdowych w środę, otrzymają na lotnisku i prędziutko przywdziewają. 
Lądowanie na lotnisku Paris Beauvais (BVA) o 15:55.
Na lotnisku spotykamy się 3 godziny przed wylotem, czyli 10:40. Potraktujcie tą godzinę poważnie, mamy się zebrać, zorganizować, nadać bagaż, to trochę trwa. 
Na lotnisku robicie grupowe zdjęcie, na którym będziecie wyglądać jak zgrana drużyna jadąca po zwycięstwo, które to zdjęcie potem pokażemy sponsorowi. Zróbcie tych zdjęć sporo, żeby było z czego wybrać. To jest bardzo ważne, proszę nie nawalić!!!
I w ogóle róbcie dużo zdjęć i wysyłajcie 


Z zawodnikami leci 4 opiekunów: Trener Irek, trener Kuba, Marcin Lachowski i Ania Kulkowska. Podczas wylotu i powrotu do każdego z opiekunów będzie przypisanych kilkoro dzieci .
Każde dziecko zabiera za sobą:
- zgodę podpisaną przez dwóch opiekunów (nie wpisujcie imienia i nazwiska opiekuna z którym lecą - to wypełnimy na lotnisku)
- Dowód tożsamości, który podaliście Dorocie
- Kartę EKUZ
- Pełen sprzęt hokejowy z łyżwami, kijami, bidonem, termo
- ręcznik, klapki i coś do mycia (plan jest żeby się myli na lodowisku)
- bieliznę na zmianę, trzy T-shirty, piżamę, 3 pary skarpet, ewentualnie, jakieś spodnie i bluzę, jakby coś się przydarzyło (kto ma to do torby pakuję tą czarną hokejową

Dresy na wyjazd zasponsorowałą nam firma Logbardomki

Koszulki i czapeczki oraz magnesy okolicznościowe sfinansował Prezydent Miasta Elbląga - drużyna partnerska we Francji dostanie również czapeczki i koszulki oraz magnesy i poprosimy o zdjęcie pamiątkowe. 

Dodatkowo zawodnicy z Francji otrzymają gadżety reklamowe od firmy bi-plast oraz REJS 


W co się zapakować
Wylatujemy Wizzairem, Wracamy Ryanairem, każdy z przewoźników ma lekko inne zasady, w Wizz można więcej, w Ryanie mniej, więc musimy dostosować się do minimum i tak:
1. Kije - na lotnisku wkładamy wszystkie kije do jednej torby sportowej.
2. Każde dziecko grające w polu (czyli wszyscy poza bramkarzami) wkłada swój KOMPLETNY sprzęt hokejowy do torby, która będzie nadana jako bagaż rejestrowany. Wymiary: 81x119x119 waga max 20 kg. Wiadomo, że Wasz sprzęt tyle nie waży, więc poza sprzętem wrzucacie tam koszulki, spodenki, klapki, ręcznik, przybory do mycia, itp. W dobrym tonie jest zabrać jakieś polskie gifty dla rodziny (polskie słodycze), w której będziecie gościć. Nie jedziecie (odpukać) na długo, więc nie potrzebujecie zabierać dużo. W Compiègne ma być akurat lekkie ochłodzenie ale to oznacza około 12 stopni, więc nie ma tragedii, pewnie i tak cieplej niż w Polsce - więc cieplejsze rzeczy i tak będziecie mieć podczas wylotu na sobie.
3. Bramkarze - Wasze sprzęty są gabarytowo nieco większe, więc nie musicie się stresować wymiarami 81x119x119, pojadą jako bagaż sportowy. Ale Was też obowiązuje limit wagowy, do 20kg. Jeżeli Wasze osobiste rzeczy się nie zmieszczą albo spowodują przekroczenie wagi, to zapakujcie się tak, żeby sportowy ważył te 20kg, a pozostałe rzeczy niech będą w jakiejś siatce którą upchniemy w inną torbę (jest na to przeznaczony jeden dodatkowy bagaż rejestrowany).
4. Na pokład bierzemy bagaż podręczny, np. plecaczek o wymiarach max 40x30x20 - coś co zmieści się pod siedzeniem, waga max 10 kg. Czyli telefon, słuchawki, powerbank (warto sprawdzić czy jest na nim napisana pojemność, bo jak nie ma to mogą zabrać na bramce), książka, jakieś przekąski. Wszystko co jest niezbędne, żeby Was czymś zająć przez 2,5h w samolocie. Odradzamy kosmetyki, nożyki, pilniki itp, a picie lepiej kupić na lotnisku już po przejściu przez bramki. Kanapek raczej nie zabierają.
Powrót:
Wracamy w poniedziałek 17 kwietnia Ryanairem, lot FR8942, wylot z Beauvais o 18:05, lądowanie o 20:10 w Gdańsku. Pakujemy się identycznie. W Beauvais też musimy być trzy godziny przed odlotem - przypilnujcie tego (info do opiekunów), bo jednego zawodnika trzeba odprawić na lotnisku. 
Przed odprawą bagażową ma być porządek, spokój i żadnego "zostaw, to moja torba" - to opiekunowie powiedzą kto podchodzi z którą torbą, jest na to osobny plan.
Liczymy na transmisję z meczów, więc uzbrójcie się w jakiś pakiet internetowy UE, bo na WiFi na lodowisku raczej nie liczcie.

Zakwaterowanie u rodzin (propozycja organizatorów do weryfikacji na lotnisku):
Rodzina zawodnika Timaé Bazille:
Ania Kulkowska
Justyna Adamczyk
Kasia Waleryś


Rodzina zawodnika Arthur Lemaitre
Nikodem Kisielewski
Franek Kulkowski
 

Rodzina zawodnika Jadys Alves
Natalia Trocka
Chanel Ciepłucha
 

Rodzina zawodnika Joanny Duray
Mikołaj Kruszyński
Tomir Pańko-Drzewucki
Tycjan Pańko-Drzewucki
 

Rodzina zawodnika Arpaci Roni
Maks Artych
Aleks Jóźwiak
 

Rodzina zawodnika Thomas Lefevre
Ireneusz Wala
Jakub Wala
Szymon Maszaro
Maks Pawlyta
Michał Pastewski
Patryk Sambor
Staszek Wiedemann
Oskar Wierzchoń
 

Rodzina zawodnika Tom Lefevre
Marcin Lachowski
Maciek Lachowski
Tomek Kwarciany
 

Podaj dalej:

Informacje

Najnowsze aktualności