niedziela, 16.04.2023

Turniej w Compiègne - dzień drugi

Drugi dzień turnieju w Compiègne przyniósł drużynie UKS Wikingowie kolejne emocjonujące mecze, w których zawodnicy wykazali się zarówno determinacją, jak i umiejętnościami. Tego dnia walczyliśmy już o miejsca i po wczorajszej turniejowej rozgrzewce musieliśmy zakasać rękawy i wziąć się do pracy.

Po wczorajszym zwycięstwie z Belgami, Wikingowie utrzymali dobrą passę i potwierdzili, że wczorajsze zwycięstwo nie było dziełem przypadku kończąc pierwsze spotkanie z wynikiem 2:1. Mecz drugi i trzeci były to spotkania z zespołami gospodarza turnieju U13 i U12 Compiègne, oba zakończyły się kolejnymi zwycięstwami Wikingów - 4:0 i 5:0. Kontynuując serię zwycięstw, zawodnicy z Polski zdobyli kolejne punkty, pokazując coraz lepszą formę.

Czwarty mecz okazał się być dużym wyzwaniem dla Wikingów, którzy zmierzyli się z mocnym przeciwnikiem – drużyną z Amiens. Przeciwnicy pokazali szybkość, świetną kontrolę krążka i pewne podania. Dotrzymanie im kroku nie było łatwe, ale zawodnicy nie poddali się i zdobyli ostatnią bramkę w końcówce meczu po ryzykownej decyzji trenera o zdjęciu bramkarza. Choć przegraliśmy 3:1, ten mecz pokazał, że Wikingowie potrafią stawić czoła silniejszym rywalom i walczyć do końca.

Piąty i ostatni mecz dnia z drużyną z Frankonville zakończył się remisem 1:1. Warunki na lodowisku były już dość trudne z powodu wody na lodzie, ale obie drużyny postarały się dać z siebie wszystko, walcząc zaciekle do ostatniego gwizdka.

Finalnie zajęliśmy trzecie miejsce w turnieju i wracamy do domu z pucharem. Podsumowując, turniej w Compiègne przyniósł drużynie UKS Wikingowie wiele powodów do zadowolenia. Choć zawodnicy napotkali na swojej drodze trudne przeciwności, potrafili się zmobilizować i walczyć o każdy punkt.

 

Podaj dalej:

Galeria

Informacje

Najnowsze aktualności