wtorek, 18.04.2023

1 Vitek CUP

UKS Wikingowie zaciekle rywalizują na 1. Międzynarodowym Turnieju Hokeja na Lodzie Vitek Cup

W miniony weekend drużyna UKS Wikingowie wzięła udział w emocjonującym 1. Międzynarodowym Turnieju Minihokeja na Lodzie Vitek Cup, który odbył się na gdańskiej Olivii. Młodzi zawodnicy rywalizowali z 11 drużynami z różnych krajów (min Czech i Niemiec), prezentując niesamowitą wolę walki i ducha sportowego. Ostatecznie Wikingowie zajęli 8. miejsce, co jest wynikiem dającym powody do zadowolenia.

Drużyna Wikingów rozegrała łącznie 7 meczów: 4 mecze grupowe oraz 3 mecze o miejsca. Mimo że nie udało się zdobyć miejsca na podium, młodzi sportowcy wykazali się determinacją i zaangażowaniem, zostawiając serce na lodzie. Wszyscy zawodnicy zasługują na uznanie.

Bramki drużyny Wikingów strzegli z determinacją Dominika Marcińska oraz Wojtek Zabłocki. W polu zagrali:
Wiktor Frankowski,
Kalina Kaszczuk,
Benek Kananowicz,
Balbina Kaszczuk,
Stanisław Ramotowski,
Julian Stefański,
Szymon Przybysz,
Wojtek Jabłonka,
Julian Piechota,
Artur Biskup,
Paweł Waleryś

Julek Stefański został wybrany MVP drużyny - wielkie gratulacje!!!
Trenerem grupy minihokeja jest Miłosz Lidtke

Ósme miejsce UKS Wikingów na 1 Turnieju Międzynarodowym Hokeja na Lodzie Vitek Cup to dobry wynik, który świadczy o ogromnym potencjale młodych zawodników. To ważne doświadczenie na pewno przyczyni się do dalszego rozwoju drużyny, która może w przyszłości osiągnąć jeszcze większe sukcesy na międzynarodowej arenie.
Sam udział w międzynarodowym turnieju to wielkie przeżycie zarówno dla zawodników. jak ich rodziców. Podczas ceremonii otwarcia odśpiewano hymny państwowe Polski, Czech i Niemiec. Każda drużyna miała honorowy przejazd wokół tafli z flagami: narodową oraz z barwami klubu. Gratulacje dla Wikingów i ich trenerów – niech ten wynik będzie motywacją do dalszej ciężkiej pracy i zdobywania kolejnych laurów!

Podaj dalej:

Galeria

Informacje

Najnowsze aktualności